SPICHLERZ KORONNY

Wyróżnienienie dla naszej marki i firmy


PPHU THIER
Wiktorowice 86
32-010 Luborzyca
tel. 12 387 70 48
e-mail: thier@thier.pl
e-mail biuro@krakowianka.pl

Produkty wyróżnione Znakiem Jakości Spichlerz Koronny - Naturalna Woda Mineralna i Źródlana Krakowianka.

Woda wydobywana jest ze źródła w Wiktorowicach w otulinie Dłubiańskiego Parku Krajobrazowego. Nazwa wody wywodzi się od regionu, gdzie jest wydobywana, z terenu dawnego PODKRAKOWSKIEGO FOLWARKU WIKTOROWICE.

Woda Krakowianka charakteryzuje się naturalnie występującą niską zawartością sodu w swoim składzie. Konfekcjonowana jest do butelek o różnych pojemnościach. Flagowym produktem Marki Krakowianka jest woda w szklanych butelkach o pojemności 0,33 i 0,7- stanowiące opakowania zwrotne, trwałe oraz ekologiczne. Wodę można nabyć w siedzibie firmy z możliwością dostawy do firmy, domu czy restauracji.

Znak jakości „Spichlerz Koronny – z królewskiego nadania” to marka, pod którą można znaleźć najlepsze produkty i usługi z terenu LGD Korona Północnego Krakowa, czyli pięciu gmin: Wielka Wieś, Zielonki, Michałowice, Kocmyrzów-Luborzyca i Igołomia-Wawrzeńczyce. 20 września 2021 r. w Masłomiącej odbyła się gala wręczenia statuetek marki lokalnej „Spichlerz Koronny”. To drugie tego typu wydarzenie, stanowiące kontynuację realizowanego projektu własnego „Spichlerz Koronny”- wdrożenie oraz promocja marki lokalnej LGD Stowarzyszenia Korona Północnego Krakowa, współfinansowanego ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Podczas tegorocznej gali Znakiem Jakości Spichlerz Koronny odznaczeni zostali producenci z dwóch naborów, z roku 2020 (6 laureatów) i 2021 (8 laureatów), bowiem w ubiegłym roku, ze względu na obostrzenia związane z pandemią covid, nie można było zorganizować uroczystości.


żródło:
https://archiwum.zielonki.pl/index.php/ct-menu-item-82/10-aktualnosci/8306-gala-wreczenia-znaku-jakosci-spichlerz-koronny